Про компанію

Привіт! Мене звати Андрій Марисюк і я засновник компанії «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» в Україні, та компанії «Praca za granica od Andrzeja Marysiuka» в Польщі, яка є прямим та офіційний роботодавцем.

Андрій Марисюк - Фото

Мені 32 роки, останні 9 з яких я працюю у юридично-візовій сфері, а саме займаюсь виготовленням документів та офіційним працевлаштуванням за кордон.

Я народився і проживаю в місті Рівному.

У 2014 році, я заснував власну компанію в Україні і почав безкоштовно допомагати українцям влаштовуватись на роботу в інші країни. Відтоді минуло вже 9 років. За цей час я змушений був перебрати сотні міжнародних партнерів, поки не виділив для себе тих людей, яким я повністю довіряю і з якими працюю і по сьогоднішній день.

Також, я зрозумів, що дуже мало людей розділяють моє прагнення максимально допомогати людям, а натомість ставляться до працевлаштування як до звичайного бізнесу. Саме тому, в 2022 році я вирішив стати прямим працедавцем в Польщі та зареєстрував одноіменну компанію «Praca za granica od Andrzeja Marysiuka». Відтоді я не тільки є партнером відомих та великих підприємств, але й працевлаштовую на особисто перевірені вакансії, забезпечую комфортним проживанням, виплачую заробітню плату, допомагаю у вирішення будь-яких питань та просто ставлюсь до людей так, як хотів би щоб вони ставились до мене! Саме тому, всі свої послуги я виконую швидко, якісно і відповідально.

Звичайно, ідеальних людей та компаній не буває. Я це розумію, тому постійно працюю над тим, щоб кожен день всі мої клієнти отримували найкращий сервіс і залишались приємно здивованими якістю наданих послуг.

Я не знаю, що буде через п’ять, сім чи десять років. Але я впевнений, що я не зміню свої погляди та підходу до роботи, і та чесність та порядність, про яку говорять мої клієнти, назавжди залишаться в фундаменті моєї компанії.

З повагою, Андрій Марисюк
Signature

Чому вам варто довіритись саме мені?

Моя компанія - єдина серед сотень офіційних компаній з міжнародного працевлаштування в Польщі та Україні отримала винагороду «Надійний працедавець - 2022» на польському Конгресі!

Це одна із найпрестижніших нагород в сфері працевлаштування і я безмежно радий, що мої старання помічають та цінують. А ще, це означає, що якість працевлаштування від моєї компанії гарантована польським конгресом.

Конгрес

Але, давайте обійдемось без голосних слів та відзнак…

Просто перегляньте коротке відео-інтерв’ю зі мною і я впевнений, що у вас більше не залишиться запитань!

Конгрес

Обманюють всі!

Моїх друзів теж обманули!
Чому ж не можна працювати по-чесному?

Декілька слів про компанію

Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» має представництво у трьох країнах: Україні, Польщі та Чехії.

Ми працюємо по всій Україні і передаємо документи клієнтам зручним для них способом, який обговорюємо індивідуально. При цьому, абсолютно не важливо, яку саме послугу ви замовите, тому що, працюючи з нами, ви завжди можете бути впевнені в швидкості і якості всіх виконаних робіт.

  • image 1
  • image 2
  • image 3
  • image 4
  • image 5
  • image 6
image 1
image 2
image 3
image 4
image 5
image 6

Ми вважаємо, що слова компанії про саму себе нічого не значать, тому що про неї повинні говорити захоплені клієнти! Саме тому компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ніколи
не видаляє коментарі та відгуки клієнтів, кількість яких за 9 років нашої роботи перевищила 5000. З ними
ви можете ознайомитися в цьому розділі, або на просторах інтернету.

Наші офіси:

Ukraine Україна: м. Рівне, вул. Кавказька 9, офіс 305
Poland Польща: Warszawa, ul. Plac Bankowy 2
Czech Чехія: Železná, Liberec, Liberec I-Staré Město, 71
Group

Офіційно найкращі в Україні

Нагороджені міжнародною комісією

Компанію «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» офіційно визнано найкращою компанією з працевлаштування у найпрестижнішому міжнародному конкурсі «International agency».

Для нас це найкраща подяка і показник того, що всі свої послуги ми надаємо дійсно відповідально та максимально якісно!

Також, на відміну від звичайних компаній-посередників, ми є прямим партнером та офіційним представником в Україні більшості польських роботодавців. Тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в гарантованій якості наданих послуг та абсолютній надійності.

ещё
Офіційно найкращі в Україні

Завдяки високим стандартам та постійному вдосконаленню партнерської бази компанію «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» було відзначено як топову компанію з міжнародного працевлаштування в Україні і нагороджено премією «Вибір країни-2020».

Наша команда професіоналів не тільки постійно працює, щоб задовольнити усі запити клієнтів при виборі вакансії, а й здійснює комплексний супровід на усіх етапах працевлаштування.

Нам довіряють десятки тисяч українців, адже ми пропонуємо лише перевірені варіанти роботи, які постійно презентуємо на Ютуб каналі.

Ми отримуємо нагороди, адже наші клієнти вірять в нас. Повірте і ви!

ещё
Лауреати народної премії

Нашу особливу атмосферу компанії «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» творить команда однодумців, які відповідально ставляться до своєї роботи та в її основу вкладають чесність. Саме тому наша праця має високі показники престижу та ділової репутації у сфері міжнародного працевлаштування.

Свідченням цього є і перемога у всеукраїнському конкурсі «Українська народна премія - 2020».

Для нас бути найкращими - це наполегливо працювати, аби клієнти завжди отримували максимальний результат від абсолютно усіх наданих послуг!

Ми справді пишаємося стратегічністю своїх поглядів, тому доєднуйтесь до когорти наших клієнтів, щоб на собі відчути: наші здобутки – заслужені.

ещё

Як ми працюємо

Своїм прикладом ми стараємось демонструвати максимально високий сервіс у роботі з клієнтами, тому наша команда професійних спеціалістів працює для вас без вихідних і завжди знаходиться на зв’язку.

Також, ми розуміємо, що не всі українці (або громадяни інших країн) мають змогу завітати в один із наших офісів, тому ми побудували свою роботу так, що за допомогою звичайного телефонного дзвінка ви зможете замовити виготовлення документів або забронювати місце на ту чи іншу вакансію без обов’язкового відвідування нашого офісу.

Для економії вашого часу, всі необхідні документи ми відправимо вам «Новою Поштою» або іншим способом, тому, працювати з нами дійсно зручно, просто та приємно!

Мені довіряють, тому що я:

Працюю по ліцензії міністерства України та сплачую податки

Займаюсь тільки офіційний працевлаштуванням. Сплачую податки. Працюю по ліцензії №860, виданою міністерством соцільної політики України.

Більше 9 років в цій сфері

Знаю всі дрібниці, нюанси та підводні камені в сфері працевлаштування та візової підтримки.

Особисто перевіряю кожну вакансію

Абсолютно кожну вакансію, на яку я працевлаштовую - я перевірив особисто! Я дуже ретельно і відповідально підходжу до вибору вакансій, тому завжди уважно перевіряю умови, стан, темп і кожен робочий процес. Крім цього я спілкуюся з українцями, які там працюють, дивлюся умови, в яких вони проживають, і на основі побаченого приймаю рішення. Тому, працюючи зі мною, ви завжди можете бути впевнені як в абсолютній легальності вашого працевлаштування так і в тому, що на яку б вакансію від мене ви не поїхали - ви будете працювати в нормальних умовах!

Особисто спілкуюсь та займаюсь кожною людиною

Я завжди сам особисто займаюсь кожною людиною і не довіряю цю справу нікому! Звичайно, я фізично не встигаю особисто відповідати на всі телефонні дзвінки та повідомлення, тому в цьому мені допомагають спеціалісти, яких я особисто відібрав до себе в команду. Тому, звертаючись до мене в компанію, ви завжди можете бути впевненими у якості наданих послуг, тому що вони гарантовані моїм іменем! Саме через такий нестандартний підхід до роботи всі мої клієнти завжди залишаються задоволеними і постійно мене рекомендують друзям та знайомим.

Постійно ділюсь своїм досвідом через YouTube

Я автор каналу «Андрій Марисюк» на Youtube. Постійно тримаю вас в курсі останніх подій та регулярно ділюсь порадами та власним досвідом.

Мене дивляться МІЛЬЙОНИ українців, і це є найкращим показником моєї роботи!

  • 37,9   МЛН переглядів
  • 408,000   підписників
Перейти на YouTube
  • 37,9 МЛН  переглядів
  • 408,000   підписників

Публічна людина і часто публікуюсь в ЗМІ

Про мене або про мої відео пишуть українські ЗМІ. Посилання на деякі з них можна знайти в цьому ж розділі нижче.

Особисто приймаю клієнтів в офісі

За попередньою домовленістю приймаю клієнтів у власному офісі, який в Україні знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька 9, офіс 305, в Польщі: Warszawa, ul. Plac Bankowy 2 та в Чехії: Železná, Liberec, Liberec I-Staré Město, 71.

Постійний спікер на конференціях ОБСЄ та інших міжнародних заходах

Регулярно виступаю на всеукраїнських та міжнародних заходах присвячених безпечному та офіційному працевлаштуванню за кордоном. Виступаю спікером на конференціях організації ОБСЄ.

Телебачення про мене та компанію

Та багато інших

Телебачення про мене та компанію

Та багато інших

ЗМІ про мене та компанію

Та багато інших

ЗМІ про мене та компанію

Про мене часто пишуть незалежні
та рейтингові видання

Та багато інших

Слідкуйте за мною в соціальних мережах:

Безкоштовно вас проконсультую та підберу для вас перевірену вакансію

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1