Працевлаштування за кордоном від Андрія Марисюка

Візовий калькулятор

Дата в’їзду до країн безвізу з ЄС

Планова або остання дата в’їзду, якщо в даний момент ви знаходитесьв ЄС, в форматі дд/мм/рр.
Додати поїздку

Дати з закордонних паспортів

Введіть дати в'їзду і виїзду із безвізових країн ЄС попарно. Не потрібно вносити дати поїздок, що пройшли за довгими ( більше ніж 90 днів) національними візами (приміром, робоча чи студентська). Значення в стовпці Різниця з'явиться автоматично при підрахунку і буде показувати кількість днів проведених в безвізових країнах ЄС в даній поїздці.

Візовий калькулятор – розрахувати візовий коридор і термін перебування в шенген зоні

Українці регулярно відвідують сусідні країни. Причин для перетину кордону багато, але найбільш популярний напрямок – заробіток. Для того, щоб правильно розрахувати час перебування за межами своєї країни, існує зручний сервіс – шенген калькулятор.
Суть ресурсу проста: користувач вводить дані свої дані, а взамін отримує розрахунковий проміжок відвідування сусідніх держав.

Шенгенська віза: документи, термін дії

Даний тип документу відноситься до обов’язкових для громадян, що планують відвідати країни-учасники Шенгенського договору. Перед тим, як використати візовий калькулятор, обов'язково ознайомтесь з представленою інформацією.
Подача персональних даних для отримання візи можлива не пізніше, чим за 90 днів до від'їзду. Термін розгляду документів становить близько двох тижнів, проте процес можна пришвидшити до декількох днів. Вартість такої послуги більша, чим стандартна процедура.

Особа повинна пред'явити:

  • заповнений формуляр візової анкети з фото людини;
  • дві кольорових фотографії, розміром 3,5х4,5 см;
  • акордонний паспорт виданий не раніше, ніж 10 років тому з двома вільними сторінками;
  • оригінал, копія документа громадянина України;
  • квитанція про оплату консульського збору.

Додатково, необхідно пред'явити чеки про сплату сервісних послуг.
Розраховуючи візовий коридор слід пам'ятати: існують декілька типів закордонних дозволів - одно-, дво- і багаторазові. Максимальний термін дії документа становить до 6 років. Найменший строк – 5 місяців.

Проте є обмеження:

  • перебування не повинно перевищувати 90 днів в проміжок 180 діб;
  • документ видається протягом усього часу необхідності перебування за кордоном.

Даний перелік вимог є обов'язковим до виконання.

Калькулятор шенген візи – особливості використання

Для спрощення громадянам розрахунку періоду відвідування Польщі, було розроблено спеціальний сервіс. Калькулятор візи працює за принципом «90/180». Це означає, що система розраховує час перебування згідно максимального періоду одноразової поїздки – 90 днів.

Існує два режими роботи сервісу:

  1. Планування. Калькулятор проводить розрахунок коридору для майбутніх поїздок. Допускається будь-яка дата перетину, окрім екстрених випадків перекриття кордону. Достатньо заповнити поле «Передбачувана дата в'їзду – Контрольна дата» та ресурс автоматично видасть результат.
  2. Контроль – аналіз використаних днів поїздки. Система визначить скільки часу особа знаходилась за кордоном. На основі отриманих даних складається поточний графік перетину без штрафних санкцій. Опція корисна для осіб, які регулярно відвідують Польщу на короткий термін.

Звернемо увагу: калькулятор днів візи використовує поточну дату при розрахунках в першому режимі. Даний факт потрібно враховувати при плануванні майбутніх перетинів.
Існує додатковий режим розрахунків – «Довільно». Система дозволяє проаналізувати поїздки в любому порядку. Опція корисна у випадках, коли відмітки в паспорті йдуть розрізнено, не в календарній послідовності. Калькулятор самостійно групує поїздки, знайде відповідність між датами в'їзду-виїзду і видасть результат.
Тепер ви знаєте, як порахувати коридор візи для будь-яких випадків. Приємних подорожей!

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram
1
Viber
1
1