Робота в Польщі – догляд

Робота в Польщі – догляд

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Догляд

Офіційна робота у 2024 році в Польщі доглядальницею принесе українцям заробіток від 13 до 22 злотих за одну годину. Праця пропонується за графіком 8 чи 12 годин, 5-6 днів на тиждень. На легальній роботі можна отримувати від 3000 до 4500 злотих на місяць. Шукайте у нас актуальні, безкоштовні вакансії, є також інформація і відгуки про роботу в Польщі доглядальницею. Читати більше

ПРАЦІВНИК ОЗЕЛЕНЕННЯ ПАРКІВ

3800 – 4300 PLN
20,5 PLN / год
  • Warszawa
  • Пн-Пт, 8-10 год
  • 450 зл/міс
  • Вакансія безкоштовна

Компанія професійно і всебічно створює і доглядає сади, парки та міські зелені зони.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

ОПІКУНКА (НІМЕЧЧИНА) ЗІ ЗНАННЯМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

1000 – 1200 EUR
60 EUR / год
  • Варшава
  • Робота по всій Німеччині
  • Безкоштовне
  • Вакансія безкоштовна

Офіційна робота по догляду за людьми похилого віку в родині, яка потребує допомоги у побуті.

Переглянути вакансію
Перевірена особисто Андрієм Марисюком

Відповіді на поширені питання

Ми склали невеликий рейтинг польських банків, які пропонують іноземцям можливість відкривати рахунок.
1. ING Bank Śląski
Ця організація вважається однією з найнадійніших на території Польщі — функціонує ще з 1981 року. Дає можливість іноземцям робити внесок і не передбачає оплати за рахунок, але при цьому переказ грошових коштів буде обходитися в 40 злотих.
2. Bank Millennium
Один з найбільш презентабельних банків. Консультації іноземних клієнтів можуть проводитися російською та українською мовою. Вигідна пропозиція для наших співвітчизників — програма Konto 360 °.
3. Bank Pekao
Початок роботи банку датується 1929 роком, на території Польщі було 1000 філій. Установа надійне, пропонує гнучкі програми вкладів для іноземців. Найпопулярніша — Eurokonto Mobilne.
4. PKO Bank Polski
Державний банк з безліччю представництв в воєводствах, розвиненою банківською інфраструктурою і лояльним ставленням до іноземним вкладникам. Українцям рекомендуємо розглянути внесок PKO Konto za Zero.
5. Alior bank
Ще один надійний польський банк, що пропонує оплату за рахунок в 0 злотих. Комісія за зняття коштів в банкоматах України не стягується, а вартість переказів становить близько 30 злотих. Все це пропонує програма Konto Internetowe.

Способи переказу грошей між Польщею та Україною – лише частина різноманіття доступних варіантів. За даними НБУ в 2018 році українці переказали на батьківщину з Польщі $3,65 млрд. І бажаючих відкусити свій комісійний шматочок від цього «пирога» вистачає.
У плані зручності варто відзначити системи, які дозволяють переказувати гроші онлайн, з використанням польської та зарахуванням на українську банківську картку. TransferGo дозволяє здійснювати безкоштовні перекази, але жертвувати часом. Paysend, навпаки, за фіксовану плату – миттєві перекази. Обидві системи пропонують плюшки у вигляді реферальних програм. У свою чергу TransferWise робить ставку на мультивалютність і більше підійде фрілансерам, чиї контрагенти перебувають у різних країнах світу.
Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає
Гіганти Western Union і MoneyGram продовжують робити ставку на клієнтів зі світу офлайну, які вважають за краще мати справу з готівкою. Тут підкуповує швидкість. Отримати гроші у відділенні банку іншої країни можна через кілька хвилин після відправки. Але це може бути дорого і не завжди зручно – в відділення потрібно їхати, та й працюють вони не цілодобово. Якщо потрібно зробити миттєвий переказ з онлайну в офлайн – WU відмінний вибір.
Перекази SWIFT орієнтовані на досить великі суми грошей, коли в першу чергу важлива безпека – вартість і швидкість переказу тут йдуть на другий план. Monobank, який використовує європейську SEPA – це цікавий, інноваційний, але, напевно, поки все ж таки не масовий спосіб.
Окремо стоять «кустарні» перекази, такі як «знайомий з карткою ПриватБанку» або просто пересилання грошей через водіїв автобусів (такий теж практикується). Тут все на довірі і на свій страх і ризик.

Ціни на послуги польських таксомоторів. Вартість проїзду в Польщі на таксі залежить від багатьох показників, в тому числі в денний або нічний час відбувається поїздка, в межах міста, околицях або в сусідній населений пункт, чи є у пасажира багаж тощо. Існує своєрідний поділ на три тарифу: перший, найдешевший тариф - проїзд по місту; другий, дорожче, включається при виїзді за місто; третій, найдорожчий, подорож з одного польського міста в інший. Вартість першого тарифу починається від 2-х злотихза кілометр шляху (у корпорацій, які встановили найнижчу ціну). Є компанії, які вже тут пропонують дорожчі послуги. При виїзді за межі міста починає діяти так званий другий тариф, ціна поїздки збільшується на 50%. Цей тариф також діє в вихідні дні і дні, що вважаються державними або релігійними святами. Якщо необхідно їхати в сусіднє місто або гміну,то вартість зростає ще на 50% (або в два рази від початкового тарифу). Це третій тариф, який отримав назву «повернення», тобто пасажир фактично оплачує повернення порожньої машини в рідне місто.
Виклик таксі. Ще одне прекрасне нововведення - в Польщі для виклику таксі існує єдиний номер, який дуже легко запам'ятовується, - 919. Крім того, можна скористатися стаціонарними телефонами різних служб. Наприклад, у Варшаві працюють такі компанії: Express Taxi - телефон 196 63; Gold Taxi - телефон 196 88; Super Taxi - телефон 196 22; City Warsaw - телефон 194 59. Можна викликати таксі в польській столиці і з мобільного телефону, причому деякі фірми спеціально вказують дуже прості номера стільникових: 22, 866 66 66 (Prestige Taxi), 22 677 77 77 (Merc Taxi).

Сервісів бронювання хостелів в Польщі величезна кількість. Спеціально для вас ми протестували один з них – booking.com. Інші сервіси аналогічні і відрізняються незначно, проте рекомендувати можемо тільки той, що перевірили самі.
Будьте обережні при онлайн бронюванні – користуйтеся тільки перевіреними сервісами. Інакше виникає загроза заплатити шахраям і залишитися без замовлених послуг.
Користуватися послугами порталу booking.com досить просто – необхідно лише заповнити всі поля анкети-запиту і отримати результат. Уявімо коротку інструкцію, як забронювати місце в хостелі:
На головній сторінці виберіть адресу хостелу. Для цього в поле «Місце» введіть місто, а далі буде наданий повний перелік наявних місць для ночівлі. Потрібно вибрати конкретну адресу або зупинитися на всіх пропозиціях по місту.
Вкажіть термін перебування – дату вселення та, відповідно, виїзду з хостелу.
Наступний пункт «Подорожуєте Ви по роботі?», Де необхідно вибрати «так» або «ні».
Виберіть кількість осіб – окремо дітей і дорослих.
Натисніть кнопку «Перевірити ціни».
Буде надано повний список можливих пропозицій, де можна забронювати номер в хостелі. Зверніть увагу, що зліва з’явиться меню з великим переліком додаткових умов «Вибрати за критеріями» – це допоможе скоротити список пропозицій відповідно до конкретних запитів. В першу чергу там необхідно поставити «галочку» в графі «Хостели».
У верхньому меню, поряд з вибором мови, є пункт «Вибір валюти» – його можна встановити в будь-яких грошових одиницях або поставити значення «Валюта готелю».
При натисканні на конкретну пропозицію хостелу відкриється сторінка з детальною інформацією. Трохи нижче будуть перераховані вільні номери і їх вартість.
Виберіть підходящий. Для цього в рядку таблиці з його описом, в колонці «Виберіть номер» вкажіть номер кімнати (зі списку запропонованих).
Після вказівки номера в правій колонці з’явиться кнопка «Я бронюю», яку і слід натиснути.
Далі буде запропонована до заповнення анкета потенційного мешканця. Питання стандартні, але слід пам’ятати, що дані ПІБ повинні заповнюватися латиницею, відповідно до написання в закордонному паспорті.
Натискаєте відповідну кнопку і завершуєте бронювання.
Для більшої зручності на сайті booking.com краще зареєструватися, прив’язавши до профілю свою платіжну карту. В цьому випадку всі оплати будуть відбуватися автоматично, а зняти хостел в Польщі буде простіше.

Більше про роботу в Польщі доглядальницею

Тисячі українців кожен рік їдуть на роботу в інші країни у пошуках можливостей реалізувати свої вміння та отримувати гідний здобуток. Польський ринок праці пропонує чоловікам працювати у промисловій та будівельній галузях. Серед жінок досить популярна робота в Польщі по догляду. Велика кількість вакансій надає можливість знайти роботу у будь-якому місті навіть без вищої освіти.  

Особливості роботи по догляду для українців

Умови праці та проживання, обов’язки, робочій графік та заробітна плата залежать від роботодавця та можуть суттєво відрізнятися. Слід уважно читати усі пункти трудового договору, щоб заздалегідь уникнути непорозумінь.

Перевагами на цій посаді стануть:

  1. Високий рівень заробітної плати.
  2. Можливість одразу отримати проживання, так як більшість роботодавців надають вакансію на умовах спільного мешкання.
  3. Розмовна практика.
  4. Можливість отримати рекомендації для подальшого працевлаштування у країнах Європи.
  5. При умови офіційного оформлення – нарахування стажу та облік заробітної плати для подальшого розрахунку майбутньої пенсії.

Проте слід пам’ятати й про недоліки, які можуть чекати на цьому місці роботи. Якщо піклуватися потрібно за тяжкохворим пацієнтом, то треба бути готовим до відсутності вільного часу та вихідних, морального навантаження від спілкування з хворою людиною. Також до обов’язків  входить й гігієна пацієнта: купання, зміна білизни та підгузків, можлива перев’язка.

Обов’язки доглядальниці:

  • нагляд за людьми похилого віку, прогулянки з ними;
  • побутова робота по дому: прибирання, стирка;
  • гігієна лежачих хворих;
  • контроль за прийомами ліків та проведенням медичних процедур;
  • можлива робота у саду чи городі, якщо будинок розташовано у приватному секторі;
  • догляд за дітьми.

Під час влаштування на роботу слід звернути увагу на систему нарахування заробітної плати. Перевагу слід віддати вакансії з почасовою оплатою, тоді можна розраховувати на компенсацію за понаднормову працю. Бувають випадки, коли при фіксованій сумі здобутку кількість обов’язків суттєво перевищує норму часу на їх виконання.

Заробітна плата та умови праці

Робота в Польщі для жінок по догляду надається на різних умовах. Під час пошуку роботи слід звертати увагу не тільки на суму оплати, а й на орієнтовану кількість робочих годин.

По типу зайнятості розрізняють:

  • часткова;
  • повна з вихідними днями;
  • семиденний робочий тиждень.

Середня ставка за годину від 14 до 20 злотих. За місяць працівник має змогу отримати від 1800 до 3500 злотих.

Доглядальниця-медсестра заробляє більше - 4000-6000 злотих. Для влаштування на цю вакансію необхідно мати медичну освіту, підтверджену належним чином.

Середня заробітна плата відображена у таблиці:

Вакансія

Місто

Заробітна плата у гривнях

Вимоги

Сиділка

Бидгощ

20000-25000

200 робочих годин, догляд за людьми похилого віку

Доглядальниця, допомога хворому 56-річному чоловіку

Старогард Гданьски

14000-16000

жінка до 50 років

Сиділка

Варшава

27000-31000

жінка до 50 років

Опікун людини похилого віку

Варшава

14000

Робота у родині, побутові обов’язки та спілкування з підопічним

Сиділка для жінки після інсульту

Познань

25000

Побутові обов’язки

Сиділка для лежачої жінки

Варшава

10000

Вік до 40 років, можливо без досвіду роботи та медичної освіти

 

Вимоги до робітників

Перелік вимог залежить від особливостей роботи. В першу чергу роботодавці звертають увагу на наявність всіх необхідних документів:

  1. Паспорт з візою з терміном дії до 6 місяців.
  2. Медична страховка рівня В або С.
  3. Запрошення на роботу і копія контракту.
  4. Якщо в обов’язки входить догляд за тяжкохворим пацієнтом, то потрібен диплом про медичну освіту, нострифікований належним чином або сертифікат зі спеціальних центрів Польщі, котрі займаються перепідготовкою кадрів.
  5. Бажано мати рекомендації з минулих місць роботи.

Всі рекомендаційні листи, якщо вони надані в Україні, слід перекласти у спеціальному бюро, та легалізувати дану процедуру.

Багато уваги надається й особистим якостям. Роботодавці перед підписом контракту проводять співбесіду й шукають працьовитих, чесних, охайних людей. У більшості випадків робота доглядальниці в Польщі для українців включає проживання у родині, тому цінується тактовність, дотримання меж особистого простору, вміння підтримати розмову, ненав'язливість.

Знання польської мови для цієї вакансії обов’язково. Кожен бажає, щоб доглядальниця мала змогу розуміти доручення й швидко їх виконувати. Для роботи з хворою людиною володіння мовою взагалі є критично важливим, оскільки вона повинна регулярно спілкуватися з підопічним, контролювати його стан і вчасно реагувати на прохання.

Досвід роботи на цій посаді не обов’язковий. Хтось віддає перевагу його наявності, а інші із задоволенням проводять навчання. Варто відзначити, що соціальна робота може вимагати спеціальної медичної або психологічної освіти.

Умови проживання

Робота в Польщі доглядальницею має два варіанта:

  1. Праця на дому у людини, що потребує нагляду. Цей випадок передбачає проживання під одним дахом, іноді надається безкоштовне харчування. Якщо підопічний важко хворий – то слід бути готовим приділяти йому увагу цілодобово.
  2. Вакансію доглядальниці пропонують пансіонати, медичні або реабілітаційні центри. Проживання тут може бути на території самого закладу або виділятися працедавцем у гуртожитку чи хостелі. У більшості випадків – це місце у кімнаті, де мешкають ще 2-3 людини.

Робота на фізичну особу вимагає максимальної цілодобової віддачі, однак оплачується вище. Робота в пансіонаті або будинку пристарілих гарантує нормований робочий день, проте заробітна плата буде нижчою і до того ж іноді замовник не оплачує харчування і проживання працівника. Якщо вакансію пропонує агентство по працевлаштуванню слід уважно перевірити установчі документи компанії, щоб не стати жертвою шахраїв.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2024. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2024.

Telegram
1
Viber
1
1