Робота в Польщi - домробітницею

Робота в Польщi - домробітницею

Фільтр

Ви вибрали:

Очистити все
Країна: Польща
Професія: Домробітниця
  Oцініть зручність інформації:
  5.0 8 оцінок
  На жаль, по вказаним критеріям не знайдено жодної вакансії.
  Будь ласка, змініть критерії пошуку або очистіть фільтр.
  Очистити фільтр

  Ми нагадаємо вам, коли вакансія буде актуальною!

  Ми зв'яжемось з вами та повідомимо про відкриття набору на цю вакансію, а також проконсультуємо та відповімо на всі запитання.

  Відгуки про роботу

  Оксана2020-05-15 09:48:11
  Всім привіт. Я Оксана з Цумані Волинської області. Вже два роки працюю в Польщі. То їздила на полуницю. А цього року знайома запропонувала спробувати себе домогосподаркою. Це менш сезонна робота і спину гнути треба не цілий день. Працюю я в сім’ї підприємців поблизу Любліна. Обслуговую 5 людей, тобто і їсти приготвувати, і в домі дворповерховому поприбирати, з одягом попрати-посушити-попрасувати. Загалом в мене обумовлений 10-годинний робочий день, але є такі моменти впродовж дня по 2 години, які вважаються вільним часом. Знайома в цій сім'ї вже працювала, то розповіла про нюанси. Для мене виділена комнатушка, харчуюся окремо, але хватає. Мені подобається більше, як на ягоді. Люди ставляться нормально, підтягнула польську трохи.

ТОВ «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» ЄДРПОУ: 42927728 © 2014-2019. Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено.

Правила користування сайтом  |  Політика конфіденційності сайту

ЄДРПОУ: 42927728

Ліцензія №860 видана міністерством соціальної політики України. Всі права захищено. © 2014-2019.

Telegram Viber